İncipol Ağız ve Diş Sağlığı polikiliniği

Estetik Diş Tedavisi

Lamine Diş Tedavisi/Lamine Kaplama/Zirkonyum Kaplama/Gülüş Tasarımı

Güzel bir gülüşe sahip olmak …

Estetik diş tedavilerinin temel amacı gülüşü ile gurur duymak isteyen hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktır. Konu estetik olduğunda kişisel istekler ve beğeniler tedavileri şekillendirirken biz hekimlere rehber oluyor.  Günümüzde estetik diş hekimliğinin oldukça geniş tedavi seçenekleri mevcut. Bu tedavileri kısaca özetlersek; 

Lamine tedavisi diş dokusunda çok küçük aşındırmalar yaparak estetik ve doğal bir görünüm elde etmek için porselen ya da cam malzemeler kullanılarak yapılır.  

Zirkonyum kaplamalar ise küçük aşındırmaların yeterli olmadığı ya da hali hazırda eski kaplamaları olan hastalarımız için tercih edilen bir diğer estetik tedavidir.

Gülüş tasarımı ise tedavi başlangıcında hastalarımızdan aldığımız fotoğrafların bilgisayar yardımı ile tedavi planlaması ve ön prova (mock up) aşamalarından sonra tedavi aşamasına geçtiğimiz bir tedavi sistemidir aslında.Yani gülüş tasarımı estetik diş tedavilerinin tümünü kapsayan bir tanım.

Estetik diş tedavilerinde diş hekimliğinin mesleki doğrularından sapmadan sizlere hizmet vermek bizler için tedavi sonucu kadar önemli.

Unutmayın!

Sizin için en doğru ve sonucu sizi en çok memnun edecek tedaviye hekiminizle birlikte karar vermek ve isteklerinizi hekimizle paylaşmak estetik diş tedavisinde ilk ve en önemli adım.